
Велосипед AL 27.5" Leon XC-80 AM Hydraulic lock out HDD рама-20" черный с красным (м) 2022 ORG
23 375 ₴
- В наличии
- Код: OPS-LN-27.5-147
+380 (99) 154-79-76
возврат товара в течение 30 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Велосипед 27.5 Leon XC 80 AM Hydraulic lock out HDD 2022
Відмінний варіант для регулярної експлуатації. Підійде як для аматорських прогулянок, так і для тренувань. Модель випускається у двох розмірах рами, на зріст від 168 до 185 см. Хардтейл зібраний на алюмінієвій рамі з полірованими швами та внутрішньою проводкою тросів, надаючи витонченого вигляду та невеликої ваги в 14.9 кг. Це набагато легше за сталеві аналоги. Трансмісія оснащена 24-швидкісною трансмісією від Microshift, має великий діапазон передач переважним для далеких поїздок. Встановлена пружинно-олійна вилка, яка згладить дорожні недоліки. 27.5” діаметр колеса порадують відмінною маневреністю та накатом, завдяки промисловим підшипникам, а гідравлічні гальма – чуйністю. Для більш комфортної експлуатації є можливість встановлення заднього багажника, фляготримача, насоса та інших аксесуарів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEON |
| Страна производитель | Украина |
| Год выпуска | 2022 |
| Диаметр колеса/диска | 27,5" |
| Количество колес велосипеда | 2 |
| Материал изготовления рамы | Алюминиевый сплав |
| Пол | Мужской |
| Размер рамы | 20" |
| Состояние | Новое |
| Тип велосипеда | Горный MTB |
| Цвет | Красный |
| Максимальный вес | 110 кг |
Информация для заказа
- Цена: 23 375 ₴